bmw ne shitje

Bmw 730 individual 4,500 Euro. Makina eshte ne gjendje shume te mire. Vetura në shitje BMW 218 https://www.veturaneshitje.com/vetura/48452/bmw-2016-ni-vit-rks #veturaneshitje #bmw #kosova #prishtinë Shitet x5 cmimi 4500 euro Gjendje Super me liber sherbimesh sjell nga italia info 0699887414. 30 Dhj 17:55 ... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe njoftimet e ruajtura tek "llogaritë". 01 Maj 13:19 BMW 630i full extra me dogan lir lir. per shitje ekskluzive 17 automjete perfshire makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. MirLir.com: Vetura në shitje | BMW | në Ferizaj - Kerkoni ose postoni tani Vetura | BMW | në Ferizaj ! Identifikohu; Regjistrohu! Vetura në shitje BMW Series 1 https://www.veturaneshitje.com/vetura/48593/bmw-series-1-facelift-m-pakrt-ndrrim #veturaneshitje #bmw #kosova #prishtinë Kilometrazha: 30 000 - 34 999. Lire. 50 € 6 foto. Kjo veture ka pasur 349 vizita Ndryshimi i fundit: 30/12/2020 10:24 . Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X5 nga më shumë shitës të makinave! Gjendja motorike dhe xhenerike e shkelqyer. All rights reserved. Shitet BMW X3, viti 2007, automat, 3.0 nafte, thuajse 257000 km origjinale. Kilometrazha: 85 000 - 89 999. 13 Mar 08:06 Fellne per Bmw. Shes pllaken e radios bmw e 60 ne gjendje tmir Per ma shum na kontakoni Tel 044 222 280 Tel 049 2. MirLir.com: Vetura në shitje | BMW | në Pejë - Kerkoni ose postoni tani Vetura | BMW | në Pejë ! ... Shitje BMW 2.4 . Të përdorura 2007 BMW X5 në shitje në Shqipëria, Fier për 10800. Shitet bmw ne super gjendje viti 2010 me letra te paguara me full opsione si sedilje me ngrohje klima 4 zona distronik trekendesha ne pasqyr si dhe dridhje ne timon te vijat e bardha . MirLir.com: BMW | Vetura në shitje në Mitrovicë - Kerkoni ose postoni tani BMW | Vetura në Mitrovicë ! Qlirim Ponik 043907891 +38343907891 (Viber) Prizren Qlirim Ponik. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Prishtinë 045947835 Telefono shitësin. English; Albanian; Italian; BMW Seria 1 Tirane Makina ne shitje Data: 07/10/2020 09:54 Post Id: 259722. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW nga më shumë shitës të makinave! English; Albanian; Italian ; Search FILTER-Advanced search. Shiten BMW te Reja, te Perdorura. © 2021 Automjeti.com. Viti: 2006. 13 Mar 08:06 Fellne per Bmw. Vetura BMW X5 GRUP TIMONI PER TE GJITHA MODELET. Mire. Njoftime per makina, makina ne shitje. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. BMW X5 M POWER ne Shitje. Mire. Linku i lajmit u kopjua. Linku i lajmit u kopjua. Kur je ne tenaltze, vetura … Vetura në shitje BMW 320 https://www.veturaneshitje.com/vetura/48151/bmw-320d-automatik-full-extra-gjendje-perfekte #veturaneshitje Categories. Vetura në shitje BMW X5 . Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X5 nga më shumë shitës të makinave! kambio manuale me konsum minimal. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. Shitet ose nderrohet. Kilometrazha: 10 000 - 14 999. Rr. 11,900 Euro. Ofertat per BMW X6 ne Shitje. Franko - blini 2010' BMW 730 në motors.al! Kërkoni shpallje në MerrJep.com. Makina është postuar në datën 23 Mar 2019. 1.500 € 4 foto. 0682884392. d...Katër Dyer, 8-Marsh Shift Automatik, Naftë, RDW, E Zezë, 4 Dyer, 5 vendesh, 6 cilindra, 260 kf... ...bmw 530xd f10 4x4, 260ps, dizel sportpaket inkl. Mire. Me 7 sedilje. I/e përdorur E gjelbër 2009' BMW X5 Benzinë Automatike 180000 km. 1.500 € 0 foto. Ne Shitje BMW 640 Dizell 4X4. Vetura BMW X5 CMIM I DISKUTUSHEM ⚫️⚫️. 8,450 EUR (Çmimi) Naftë Manual 2006 1995 cm³ E doganuar E regjistruar Prishtinë 12/3/2020. I/e përdorur E bardhë 2007' BMW 320 Naftë Automatike 250000 km. Ofertat per BMW Seri 5 ne Shitje. E sapotarguar letra e paguara deri nentor 2021. Kilometrazha: 5 000 - 9 999. Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. 66 600 EUR Viti: 2015. Durrës 16 korrik 12:30. 29 Dhj 11:27 Bmw Seria 5. ... Shitje BMW 2.4 . Shiten BMW 325 te Reja, te Perdorura. Makina eshte ne gjendje shume te mire , me te gjitha sherbimet e kryera se fundmi. Kjo veture ka pasur 2220 vizita Ndryshimi i fundit: 31/12/2020 14:57 . Publiko Njoftim; al . Shiko njoftimet per BMW Seri 5 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje.Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW Seri 5 ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Vetura në shitje BMW X3 https://www.veturaneshitje.com/vetura/45147/bmw-x3-2-0xdrive-135kw-viti-201 #veturaneshitje #bmw #kosova #pejë Shitet Bmw X6 i Vitit 2014. Tregu Nr;1 për Automjete në Shqipëri. Mire. Viti: 2010. Ofertat per BMW X3 ne Shitje. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Benz, audi, volksvagen, bmw, ford zgjidhni mes tyre makinen tuaj - blini 2003' BMW 730 në motors.al! Ferizaj 26 dhjetor 14:03. Kyçuni për ta ruajur rezultatin e kërkimit. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Të përdorura 2007 BMW X5 në shitje në Shqipëria, Fier për 10800. 3 399 EUR Viti: 2000. Vetura dhe BMW ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali - Page 2 26.03.2020 • 08:34. BMW 118, VITI 2012, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE 8,900 Euro. Vetura dhe BMW 325 ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Disqe 20 me goma te reja. Vetura dhe BMW 530 ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Ofertë e përballueshme për 2003' BMW 730 nga pronari në Shqipëri (Fier) 5 300 EUR Viti: 2005. MirLir.com: BMW | Seri 3 | Vetura në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani BMW | Seri 3 | Vetura në Kosovë ! Vetura BMW X5 e 2006, shiritat e brendeshem komplet. 5,000 Euro. nje par felge me goma vere/dimer, te reja me vlere 2000 euro! Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Shitje BMW 2.4 . Shiko njoftimet per BMW X6 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje.Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X6 ne shitje ne Gjithe Shqiperine. BMW 218 - 2017 - 7 Vende - Automat - Nafte - 96000 KM - Pa D 17,000 Euro. Kjo veture ka pasur 2220 vizita Ndryshimi i fundit: 31/12/2020 14:57 . Vetura të reja dhe të përdorura në shitje.Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura në MerrJep.com Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të vjetra duke filluar nga modelet më të kërkuara për vetura të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë! Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Makina shitet ose nderrohet me makine me te njejten vlere ose me vlere me te vogel. Të përdorura 2001 BMW në shitje në Shqipëria, Tiranë për 1900. Shes BMW GT 530 nafte 2011.15.500 € 15,500 Euro. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Menyra me e re per te gjetur makinen qe kerkoni! Ofertë e përballueshme për 2007' BMW 320 … Shitet Makina Vetura BMW X-modele + Krijoni shpallje Shpalljet ... BMW X1 23D X-DRIVE AUTOMATIK -SHITJE ME LEASING-12 900 EUR Viti: 2010. nje mot Regjistrimi 25.04.2017. Shitet Makina Vetura BMW X-modele + Krijoni shpallje Shpalljet ... BMW X1 23D X-DRIVE AUTOMATIK -SHITJE ME LEASING-12 900 EUR Viti: 2010. Vendndodhja e makinës është në Ciampino, Itali. Automatike, Nafte, vite prodhimi 2006. Ka nje krisje ne xham dhe disa gervishtje ne parakolp dhe prapakolp. Mire. Vetura në shitje BMW 320 . Çmimi €9,000. - blini 2007' BMW 320 në motors.al! MirLir.com: BMW | Seri 1 | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani BMW | Seri 1 | Vetura në Kosovë dhe Shqipëri ! I/e përdorur 2010' BMW 730 Naftë Automatike 200000 km. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW nga më shumë shitës të makinave! makina mercedes, toyota, volkswagen, ford, lancia, mini, bmw, audi. e gatshme per cdo prove tuajen ... NJOFTIMEFALAS. Tiranë Dje, 09:38. BMW SERIA 5 Tirane Makina ne shitje Data: 10/10/2020 22:58 Post Id: 261162. Dhe një nga modifikimet më radikale aktualisht është në […] Sheshi Nëna Terezë, O Ne shitje BMW serie 7 e vitit 2002 . Submit FREE ADS; en . Ksenon biskenon. BMW 320 NE SHITJE NE GJENDJE SHUM TE MIRE 16,000 Euro. 66 600 EUR Viti: 2015. BMW. Cmimi 3900 Euro. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | BMW | M5. Lire. 30 Dhj 11:27 MAKINA ME QERA DUKE FILL NGA 14 EUR DITA . Ju faleminderit! Bmw ne shitje Të gjitha Makina Vetura Prishtinë Durrës 23 korrik 11:51. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Vetura BMW X5 VITI 2007 3.0 NAFTE. Shiten per BMW X5 te 2006, shiritat e brendeshem komplet perfshire dhe koken e leves se marrsheve au. - Menjaqin e ka ne gjendje te rregullt. I/e përdorur 2003' BMW 730 Naftë Automatike 140000 km. Vetura ne shitje BMW 316. Vetura ne shitje BMW 320. Motorr 3.0 si pa takse lluksi(2996). Rules - Advertisement - About Us - Submit FREE ADS. Nga 19 nentor deri me 26 nentor ankandi yne i automjeteve eshte ne internet! Ngjyra E Zezë me 100 000 Kilometra dhe me cmim 35 000 Euro. 9 min. NJOFTIMEFALAS. Regjistrimi 25.04.2017. 26.000 € 3 foto. Keshilla per Bleresit . Vetura Servis per lavatriqe, enëlarëse, shporet el.... Riparojmë: Lavatriqe,Enëlarëse,Bojler,Shporet Elektrik,Mikrovalë,Fshisa Elektrike,Terëse e teshave, Prishtinë 26 dhjetor 11:47. shitet bmw 730 individual full option super gjendje letrat deri ne dhjetor 290 mij kilometra origjinale kambio automate me komanda ne timon te gjitha sherbimet xhenerike te kryera baxho elektrike xhami drita xenon sedilje m... NJOFTIMEFALAS. d...Katër Dyer, 7-Marsh Automatik, Naftë, RDW, E Zezë, 4 Dyer, 5 vendesh, 6 cilindra, 231 kf... ...Shitet Makine BMW Seria 7. makina esht shum e paste nk ka gervishje shum e shpejt . Në motors.al ju do të gjeni makina më të lirë, të përdorura përkatësisht BMW në Shqipëri - Shqipëri. Login; Register! Kilometrazha: 190 000 - 199 999. - Vetura eshte e shtrengueshme dhe komode, ne gjendje te rregullt. Për ne; Kontakti; Auto / Auto Fun Del në shitje BMW 7 Series që u mbajt në kapsulë për më se 20 vjet. Ne kemi makina BMW për shitje: të reja dhe të përdorura BMW në kushte të mira. Lire. Linku i lajmit u kopjua. 16 990 EUR Viti: 2017. Publiko Njoftim; al . Panoramike kamer parkimi sensor para mbrapa. Ngjyra E Zezë me 100 000 Kilometra dhe me cmim 35 000 Euro. Shes pllaken e radios bmw e 60 ne gjendje tmir Per ma shum na kontakoni Tel 044 222 280 Tel 049 2. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X3 nga më shumë shitës të makinave! shitet bmw 320 ne gjendje shume te mire. Vendndodhja e makinës është në Ciampino, Itali. Shiten BMW te Reja, te Perdorura. Shes Bmw 730D asht i rujtum tip top i ardhum prej Suedis regjistrimi i par 12/12/2019 Viti prodhimit 2008, per me shum info kontakto ne nr 049125231 Qmimi sipas Marreveshjes Shfaq Menun Vetura në shitje Vetura Servis per lavatriqe, enëlarëse, shporet el.... Riparojmë: Lavatriqe,Enëlarëse,Bojler,Shporet Elektrik,Mikrovalë,Fshisa Elektrike,Terëse e teshave, Prishtinë 26 dhjetor 11:47. Cmimi 4500 euro Çmimi €4,500. Ferizaj 26 dhjetor 14:03. Mire. Viti: 2007. Mire. Prishtinë 045947835 Telefono shitësin. Tel / Whatsapp: 0697008096 Çmimi €4,000. Rinor E. Potoku 045947835 +38345957835 (Viber) Prishtinë Rinor E. Potoku. Makina shitet ose nderrohet me makine me te njejten vlere ose me vlere me te vogel. UNIKE NE TIRANE BMW 330i 2017 . Vetura dhe BMW 318 ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Kilometrazha: 250 000 ... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". 7,000 EUR (Çmimi) 7,000 EUR (Çmimi me ndërrim) Naftë Automa 2004 3000 cm³ E doganuar E regjistruar Prizren 12/5/2020. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. makina ska nevoje per asnje sherbim. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Që nga viti 1998, kjo veturë e vozitur për vetëm 254 kilometra qëndron në kushte të përkyera. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Me Marrveshje. Lada Niva, përkundër mizorisë dhe teknologjisë së saj të vjetër, me shkathtësi reziston për vite me radhë si një mjet ideal pune. shitet makina okazion bmw seria 3 viti 2007 e sapo ardhur nga italia impjanti i gazit brc nje nder kompanite me te mira ne itali te impjantit te gazit , sherbimet e sapo bera : vaj dhe filtrra 4 goma te reja letrrat per nje vit te... NJOFTIMEFALAS. Kërkoni shpallje në MerrJep.com. MirLir.com: BMW | Vetura në shitje në Shkodër - Kerkoni ose postoni tani BMW | Vetura në Shkodër ! Car for sale (2519) Spare Parts and Offices (575) Bicycle (485) Car Rental (253) Best Search. Kilometrazha: 15 000 - 19 999. Vetura të reja dhe të përdorura në shitje.Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura në MerrJep.com Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të vjetra duke filluar nga modelet më të kërkuara për vetura të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë! 01 Maj 13:19 BMW 630i full extra me dogan lir lir. DYER:4 RROTAT AKTIVE:4X4 RROTAT AKTIVE: VENDE:5 NGJYRA:E ZEZE NGJYRA E SALLONIT:KAFE LLOJI I ÇM. Të përdorura 2006 BMW X3 në shitje në Shqipëria, Durrës për 4999. Ne Shitje BMW 640 Dizell 4X4. Prizren 043907891 Telefono shitësin.

Kia Sorento Cargo Space Behind 2nd Row, Netgear Cm700 Speed, Acts 20:35 Commentary, Schwinn S29 Dual-suspension Mountain Bike, Gearing Class Destroyer, Aprilia Rs 125 Full Power, Used Gas Fireplace Inserts,